Головна 

 

English 

 

 

Місце встановлення

Визначено місце для майбутнього памятника, на якому зосередиться подальша робота Комітету. Вибране місце з одного боку чудово проглядається з однієї з найрухливіших вулиць в Оттаві (Baseline Rd.), знаходиться поблизу річки (що в мініатюрі символічно нагадуватиме Дніпро), є просторим на випадок зібрання більшої кількості людей, має поруч паркування для автомашин, є вільне від забудови у майбутньому, так як збоку межує з міським парком, і що найголовніше, є неподалік українського собору св. Івана Хрестителя.

 

Детальніше про збори, на яких визначалося місце  читайте тут (164 kB PDF)

 

 
Вигляд розташування пам'ятника з космосу  

можна оглянути тут. Хрестоподібна будівля, у яку впирається кінець вулиці Green Valley Crescent є українською церквою. Вільна зелена площа перед нею є зручним місцем для встановлення монументу. Справа видно ріку. Можливо також встановити пам'ятник ближче до ріки - місце, насьогодні заросле дрібними деревами та кущами.

 
Наземний вигляд ділянки  

 

   
    Вигляд на ділянку на Північ понад дорогою Heron Rd. Див.  мапу   Вигляд на ділянку здалеку понад дорогою Heron Rd.   Вигляд на ділянку на Захід з-понад ріки. Див.  мапу   Вигляд на ділянку з пішохідної алеї, що йде понад рікою.

 

 

Вебсторінка

Контакт