Позачергові збори

“Нового Шляху”

Член Ради Директорів Української Кредитової Спілки Володимир Кісь передає на руки головного редактора “Нового Шляху” Лесі Панько чек від УКС на суму $22,500

Член Ради Директорів Української Кредитової Спілки Володимир Кісь передає на руки головного редактора “Нового Шляху” Лесі Панько чек від УКС на суму $22,500

27 лютого 2014 р. у Громадському Центрі Філії УНО Торонто відбулися позачергові збори уділовців Видавничої Спілки “Новий Шлях”.

На зборах розглядалося три питання: 1 – Реструктуризація “Нового Шляху”; 2 – Створення Тимчасової Ради Директорів; 3 – Презентація Плану реструктуризації на 2014-2015 роки.

Сьогоднішні умовини технічного прогресу та інформатики наклали свій відбиток і на діяльність тижневика “Новий Шлях”. На жаль, дуже важко виживати етнічній пресі у цих реаліях. Молодші читачі віддають перевагу інтернетові та іншим соціальним мережам, старші відходять у засвіти або не можуть читати через проблеми зі здоров’ям – все це негативно позначається на фінансовому стані газети.

Щоб обговорити насущні проблеми і накреслити плани на майбутнє, зібралися уділовці “Нового Шляху”, члени Дирекції Українського Національного Об’єднання і працівники редакції на свої позачергові збори.

Президент УНО Канади Ігор Бардин у своєму виступі підкреслив важливість існування тижневика “Новий Шлях” для української громади взагалі і членів Українського Національного Об’єднання Канади та Братніх Організацій зокрема. Він сказав, що газета неодмінно повинна виходити, оскільки про новини у громаді та в організаціях не можна прочитати у канадських мас-медіях. Ми самі повинні інформувати про українське життя в діаспорі сучасників і залишити історію прийдешнім поколінням. Пан Бардин наголосив, що сьогодні потрібно шукати нових шляхів виживання засобів масової інформації, на що повинні бути спрямовані зусилля усієї громади.

Відповідно до нової реструкту-ризації газети було створено спеціальний Комітет при Дирекції УНО Канади, який буде займатися питаннями “Нового Шляху” і який очолює Роман Литвинчук.

Згідно з порядком денним зборів фінансовий звіт подав Данило Черкас. Він наочно – діаграмами і цифрами – продемонстрував фінансовий стан тижневика за останніх кілька років. На жаль, через зменшення передплатників, державних ґрантів, зростання цін на друк газети, поштові послуги та інше газеті дуже важко виживати в сьогоднішніх умовах. Велика подяка нашим щирим жертводавцям, філіям УНО, які підтримують “Новий Шлях” у важкий час.

Член Комітету Славко Борис запропонував присутнім План реструктуризації “Нового Шляху” на 2014-2015 рік. Чудова презентація з новим підходом, багато цікавих ідей і пропозицій! Будемо разом працювати над його втіленням у життя.

Приємною несподіванкою стало вручення на руки головного редактора “Нового Шляху” Лесі Панько чека від Української Кредитової Спілки на суму $22,500, який передав член Ради Директорів УКС Володимир Кісь. Дуже вдячні Українській Кредитовій Спілці за таку поважну підтримку!

Під час звітів та дискусій присутні мали нагоду поставити запитання доповідачам і надати зауваги та рекомендації щодо діяльності тижневика.

“Новий Шлях” інформує українську діаспору Канади про події в громаді, Україні і світі уже 84 роки. Дай Боже, щоб міг це робити ще кілька наступних десятиліть. Для цього ми усі, і працівники редакції, і члени Комітету УНО Канади, докладемо максимум зусиль. Але й велике прохання до наших читачів та прихильників – передплачуйте “Новий Шлях”, закликайте оголошуватися у ньому, підтримуйте нас, оскільки ми працюємо для вас.