Актуалізація гітлерівських гасел

з імперською метою

Йосиф Сірка

---------------------

Кремлівські вожді вже довший час використовують фашистські гасла, які б мали їм допомогти у поширенні кордонів одинокої імперії Європи. Дуже дивну логіку обрали у Кремлі. Все, що раз потрапило в їхні руки, то воно вже “споконвічно” російське. Як спакдкоємці царської імперії, а пізніше червоної імперії, вони досі не розуміють, що час імперій відійшов остаточно у минуле.

Східна Пруссія, яка навіть територіально не поєднана з “матушкою”-імперією, японські острови стали “споконвічними” російськими землями. Звичайно, ці території вже заселені не німцями і не японцями, і вони ще будуть не раз об’єктами міжнародних сварок за справедливість. Але це справа імперського уряду, як він вирішуватиме це “собіраніє” не російських територій.

Якщо Гітлер використовував у своїй експансії тему “співвітчизників” щодо таки німців, то кремлівські послідовники Адольфа пішли значно далі. Для них не національна ознака (у фашистів німецька) є важливим аргументом у шовіністичній експансії, а мовна. Тепер ми вже знаємо, що мільйони людей різних національностей не мали навіть змоги вивчати рідну мову. За часів царату, наприклад, українська була заборонена навіть у письмовій формі, а за СССР все робилося для того, щоб у червоній імперії панувала мова “вождя світового пролетаріату”.

Отже, коли порівняти гітлерівський режим з режимом Путіна, то можна помітити, що російський шовініст вніс певні “доповнення” до нацистської ідеології. Але це також не єдиний вклад Путіна у фашистькі методи. Гітлер у своїй “теорії” керувався т. зв. етнічними співвітчизниками, а євреїв і циган винищув фізично.

Депортація кримських татар та інших національних меншин з їхньої споконвічної території була антилюдським злочином, бо людей нищили тільки за те, що вони належали до певного етносу. Завдяки незалежності України незначній частині кримських татар (у Туреччині їхня діаспора становить до 5 мільйонів) вдалось повернутися на свої землі, де вже в їхніх хатах сиділи представники колишньої червоної імперії. Звичайно, що грабувати, захоплювати чуже значно легше, аніж віддавати людям те, що було їхнім, зокрема, коли ти роками цим користувався і вважав за своє.

Крим був мовби будинком відпочинку, старечим домом для військових, партійних і державних службовців колишньої імперії. Вони були звиклі до того, що їхні бажання виконувалися, а прості люди були для того, щоб їх годувати. Отак і заселяли цей край різними “службовцями” імперії, які користувалися тільки імперською мовою.

Під сучасну пору значна частина населення Криму поєднана з півостровом лише завдяки військовим базам РФ, які не дотримуються міждержавної угоди. І саме тут зустрічаємось із другим пунктом “доповнення” політики Гітлера щодо “співвітчизників”. Для Кремля вже не важливо, чи ця територія заселена росіянами, їм вистачає, що тут значна частина вживає російську мову, і це вже є причиною, щоб висадити свої десантні відділи й окупувати державні адміністрації, державне телебачення та змусити парламент автономної республіки приймати неконституційні рішення. Безпрецедентне порушення усяких міжнародних та міждержавних угод, яке задокументував кремлівський “вождь” у Криму, є перевершенням навіть Гітлера.

Тут бачимо спільні риси між колишнім президентом України В. Януковичем і  російським президентом В. Путіним. В обох є жадоба до наживи, до збагачення, але якщо Януковича можна було задовольнити Межигір’ям, мисливськими угіддями чи кримськими об’єктами, то Путіну того мало! Він хоче Україну – йому не потрібен Добкін без Харкова, йому треба Східну та Південну Україну, а коли вже їх не можна, то хоч Крим! Отож, хоч ростом Путін менший від Януковича, зате апетит у нього значно більший!

Прес-конференція В. Януковича у Ростові-на-Дону засвідчила, що Янукович не зрозумів апетитів свого гостителя, бо хоч закинув Путінові “бездіяльність” щодо України, але застеріг усіх за посягання на цілісність України. Таке враження, що екс-президент України “не виправдав довіри” гостителів. Вже під час прес-конференції Януковича російські війська порушували кордони України з наміром змусити українців хоч один гелікоптер збити або перестріляти російські спецпідрозділи в Криму, щоб мати причину на інвазію.

Якщо кремлівський Гітлер використовує нацистську пропаганду у захоплюванні чужих територій, то він повинен пригадати і кінець цієї ненажерливої ідеології. А скінчилося все у Нюрнберзі на справедливому суді, але потерпіли мільйони невинних німців, які змушені були заплатити своїм життям та долями за нацистську ідеологію. Справа лише в тому, що нацистів і гестапівців було покарано і заборонено, а комуністів та КГБістів (уособленням яких є Путін)  ще чекає суд, який у путінській Росії неможливий.

Незважаючи на “нові форми фашистської політики”, які вживають кремлівські шовіністи у своєму наступі на вільну Україну, Україна тримається і тому, що з нею Бог, отже, вона переживе і цей наступ сатани!