Зі сумом сприйняли вістку,

що 15 лютого 2014 року відійшла у вічність на 94-му році життя мама головного редактора “Нового Шляху” Лесі Панько


св. п.

Наталія Дума


Св. п. Наталія Дума, з дому Харчишин, народилася 6 листопада 1920 року в у в с. Карів Рава-Руського повіту, Польща. Її батьків – Марту і Пилипа Харчишинів Бог нагородив трьома доньками – Анастазією, Наталією, Анною і сином Данилом.

У 1953 р. Наталія одружується з Іллею Думою, а у 1954 р. в них народжується доня Леся. У 1977 р. відійшов у вічність її чоловік.

У 1990 р. Наталія разом з донею, зятем і внучкою Оксаночкою виїжджають до Канади на запрошення сестри Анастазії. Вона полюбила цю чудову країну з перших днів після свого прибуття.

На жаль, у 2011 році в родині сталася велика трагедія – несподівно і передчасно відійшла у вічність внучка Оксана. Глибокий біль втрати назавжди поселився в серцях найближчих.

Наталія дочекалася ще й правнуків – Данилка і Софійку.

Працівники редакції тижневика “Новий Шлях” висловлюють глибоке співчуття головному редакторові газети Лесі Панько з приводу відходу у вічність її мами св. п. Наталії Думи.

Нехай канадська земля буде їй легкою, а пам’ять про неї вічною.


Працівники “Нового Шляху”
Висловлюємо щире співчуття нашій членці Відділу Організації Українок Канади Торонто-Захід Лесі Панько з приводу важкої втрати – відходу у вічність її мами


св. п.

Наталії Думи


Нехай Всемилостивий Господь допоможе Лесі Панько пережити цей нелегкий час, а душу її дорогої мами оселить у місці, де немає ні болю, ні печалі, ні зітхання, а життя безконечне.

Вічна Їй пам’ять.


Членки Відділу ОУК Торонто-Захід