ЗВЕРНЕННЯ

КУК, Відділ Торонто та хор “Веснівка” представляє урочистий концерт з нагоди 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2014 року українці в усьому світі святкуватимуть 200-ліття з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка. Щоб гідно відзначити цю подію, Конгрес Українців Канади, Відділ Торонто, та хор “Веснівка” планують провести 23 березня 2014 р. урочистий концерт у престижному Koerner HallTELUS Centre for Performance and Learning в Торонто, об’єднавши місцеві хори та гостей-виконавців на славу цього свята.

Цей концерт буде унікальним, тому що всі твори виконуватимуться хорами, які об’єднаються, щоб створити один великий ансамбль із понад 170 голосів. Хори, які братимуть участь у концерті: “Веснівка”, Український чоловічий камерний хор Торонто, “Оріон”, “Левада”, Капела бандуристів та Шкільна Рада.

Серед виконавців-гостей буде визначне тріо Gryphon та міжнародної слави бас-баритон Павло Гунька.

Конгрес Українців Канади представляє українсько-канадську громаду перед громадянами та урядом Канади, сприяє зв’язкам з Україною і звертає увагу на потреби української громади в Канаді, щоб забезпечити її постійний розвиток у суспільно-культурній канві Канади.

“Веснівка” – видатний український жіночий хор у Канаді. Його мандат – втілювати в життя українську класичну, сучасну, духовну й народну музику та ділитися українськими хоровими традиціями з любителями музики, де б вони не були. “Веснівка” співпрацювала з передовими канадськими хорами та ансамблями, включаючи Elmer Iseler Singers, Orpheus Choir, Amadeus Choir, Victoria Scholars, Toronto Childrens Choir та Gryphon Trio.

Ми надіємося, що можемо розраховувати на Вашу фінансову підтримку цього надзвичайно важливого урочистого концерту. Користь Вашого спонсорства – це постійна реклама в українській громаді та поза її межами. Ми пропонуємо вам дарові VIP-квитки на концерт та подання Вашого спонсорства на афішах, у концертній програмці та на передконцертних рекламних заходах.

We gratefully acknowledge the generosity of Sponsors at these levels:

Platinum – $5,000 Acknowledged on media advertising, flyers, posters and programmes, 10 VIP concert tickets (reserved seating) *

Gold – $3,000 Acknowledged on all flyers, posters and programmes, 6 VIP concert tickets (reserved seating) *

Silver – $1,000 Acknowledged on programmes, 4 VIP concert tickets (reserved seating) *

Bronze – $500 Acknowledged on programmes, 2 VIP concert tickets (reserved seating) *

Friends – $100 1 priority reserved concert ticket and $25 donation *

Make cheque payable to ‘VESNIVKA CHOIR’

78 Brule Gardens Toronto, Ontario M6S 4J2

(* donation receipt amounts will be in line with CRA requirements)

 

Оксана Рева,

голова КУК, Відділ Торонто

Квітка Кондрацька,

мистецький керівник, хор “Веснівка”