Створюється фільм про Блаженнішого Любомира (Гузара)

Блаженніший Любомир Гузар стане героєм першого в Україні інтерактивного фільму. Співаторами та співпродюсерами цього інноваційного проекту будуть самі глядачі.

За створенням перших епізодів документального проекту “Любомир” можна буде спостерігати на веб-платформі www.lubomyr.net уже з 15 січня. Прем’єра екранної версії проекту запланована на 24 серпня – День Незалежності України.

Інноваційний проект про визначного духовного провідника наших днів благословив Глава УГКЦ Блаженіший Святослав (Шевчук): “Світ, у якому ми сьогодні живемо, дуже часто є світом ницих ідей, світом обмеженості, а водночас світом ницих людей. І ми часом так вузько дивимося на себе, на тих, хто є поруч, що величі попросту не зауважуємо, а великі люди випадають з нашого поля зору. Я переконаний, що цей фільм дозволить нам розширити наші горизонти і побачити велику людину, яка сьогодні є поруч, є посеред нас. І цією людиною є Блаженніший Любомир. Отож, запрошую усіх вас побачити велику людину поруч”, – сказав Блаженніший Святослав у спеціальному відеозверненні на сайті.

Ініціатором та виробником документального проекту “Любомир” є компанія Screen Media Ukraine. У проекті бере участь композитор Валентин Сильвестров. Співавтором та співпродюсером фільму може стати кожен, хто відчуває духовну потребу долучитися до документальної пам’ятки про Блаженнішого Любомира. Фінансування проекту буде здійснюватися безпосередньо майбутніми глядачами (спільним коштом).

Ми створюємо фільм разом. Кожна гривня окремої людини, кожна світлина чи спогад є маленькою частинкою великого проекту. Створення фільму громадою є унікальним прецедентом. Ми сподіваємось, що разом ми зробимо по-справжньому необхідну справу як для сьогодення, так і для майбутніх поколінь”, – пояснив продюсер документального проекту “Любомир” Павло Казанцев.

Кожен, хто зробить внесок у сумі понад 100 грн., або 12 доларів, буде вказаний у титрах фільму. Кожен, хто зробить внесок понад 1000 грн., або 120 доларів, отримає диск із фільмом та буде вказаний у титрах як співпродюсер. Ми щиро запрошуємо Вас взяти участь у створенні документального проекту “Любомир”.

Сучасний формат веб-документального кіно дозволить кожному самостійно обирати послідовність і обсяг перегляду. В режимі реального часу на веб-платформі з’являтимуться зібрані знімальною групою розповіді героїв, думки експертів, історичні розвідки, архівні відеоматеріали та документи. За допомогою інтерактивних інструментів долучати до проекту власні матеріали, пропонувати локації для зйомок, теми для інтерв’ю зможе кожен охочий. Проект буде доступний в сучасних браузерах та додатках до мобільних приладів.

Документальний проект “Лю-бомир” – це пов’язані між собою документальний фільм та перший в Україні проект у вигляді web-documentary. Творча група документального проекту “Любомир” запрошує надсилати відео, світлини, спогади, пов’язані з постаттю Блаженнішого Любомира.

Наш проект – про надію та про людяність, яка присутня в сьогоднішньому житті у спокійному і мудрому слові Кардинала Любомира Гузара. Ми хочемо дослідити феномен цієї людини, зрозуміти, ким він є для України: винятком чи носієм традиції”, – розповіла автор ідеї та сценарист проекту Леся Харченко.

Перша експедиція проекту “Любомир” розпочалася 26 грудня 2013 р. Авторська група відвідала місця дитинства Блаженнішого Любомира.

Координатором у збиранні благодійних внесків на проект цього фільму в Канаді та у США є Марія Рипан, сестрінка і похресниця Блаженнішого Любомира.

Просимо посилати Ваші благодійні внески на проект зі створення фільму “Любомир”:

Розрахунковий рахунок

2600401313769

ВІДДІЛЕННЯ № 9

у м. Київ Центральної філії ПАТ “КРЕДОБАНК”

МФО 325365

ЄДРПОУ 22392791

Керівний центр “Патріярша Курія Української Греко-Католицької Церкви”

Призначення платежу “Благодійний внесок на статутну діяльність. Без ПДВ (для фільму)”


Ukrainian Credit Union Ltd., Toronto, Canada

Lubomyr Documentary Film Fundraising Account

CAD $ account: 695700 – 200 Branch: 01972 Transit: 828

USA $ account: 695700 – 201


Cheque payable to: Lubomyr Documentary Film

Mail to: Lubomyr Documentary

Film PO Box 79505 Old Weston Postal Outlet

Etobicoke, ON M9N 1W0,

Canada

mrypan@lubomyr.net

Maria tel: 416-247-1993, EST


PRODUCTION COMPANY

Screen Media Ukraine

Ukraine, 02094 Kyiv, Pratsi Str., 6/14, of. 111

Tel.: +38 050 334 8790 +38 050 351 7881

Email: mail@lubomyr.net


З повагою і вдячністю,

Команда проекту