Україна посіла 14-те місце в медальному заліку Олімпіади

Українська олімпійська збірна здобула 20 нагород і посіла 14-те місце у загальнокомандному заліку серед 204 країн–учасниць за підсумками Олімпійських Ігор 2012 року в Лондоні.

У активі українських спортсменів – шість золотих нагород, п’ять срібних і дев’ять бронзових.

Зокрема, золото для України вибороли Яна Шемякіна (фехтування, шпага), Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталія Довгодько, Катерина Тарасенко (академічне веслування), Олексій Торохтій (важка атлетика), Юрій Чебан (веслування на каное, 200 м), боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко.

Срібними призерами Олімпіади є українські спортсмени Інна Осипенко-Радомська (веслування на байдарках), яка принесла Україні дві нагороди, Олександр П’ятниця (метання спису), Денис Беринчик (бокс) та Валерій Андрійцев (вільна боротьба).

Бронзові нагороди отримали Олена Костевич (пневматичний пістолет та малокаліберний пістолет) – дві медалі, Ольга Харлан (фехтування, шабля), Ольга Саладуха (потрійний стрибок), Ігор Радівілов (спортивна гімнастика), Олеся Повх, Христина Стуй, Марія Ремень, Єлизавета Бризгіна (легка атлетика, естафета 4х100 м), боксери Тарас Шелестюк та Олександр Гвоздик.

На першому місці у заліку фінішували американці (46-29-29), другі – китайці (38-27-22), треті – британці (29-17-19). Канада зайняла 36 місце (1-5-12).