Св. п.

Євгенія Бедрій

1 липня 1910 – 5 січня 2014

Св. п. Євгенія Бедрій, народжена в селі Берлин на Бродівщині, в Україні, улюблена мама, бабуся і прабабуся, тета і приятелька або “Баба” для всіх, спокійно відійшла у вічність у Пансіоні ім. Івана Франка у віці 103 роки.

Євгенія сама прибула з України у 1929 році і швидко влилася в життя Канади. Горда канадійка, вона повністю присвятилася своїй придбаній батьківщині, вплітаючи багаті традиції української культури у розлогий канадський гобелен.

Євгенія 40 років працювала у Royal York Hotel, де з гордістю обслуговувала таких почесних гостей, як Королева Єлизавета ІІ і Принц Филип, П’єр Елліот Трюдо, Бетті Девіс, Джуді Гарленд і Тоні Беннетт та багато інших.

Українська піонерка, Євгенія стала членкою-засновницею Організації Українок Канади. Протягом багатьох років вона була членкою цієї організації і обслуговувала тисячі відвідувачів щорічних українських “Караванів”, пропонуючи їм домашні вареники й голубці.

Євгенія фінансово та емоційно допомогла багатьом родинам збудувати краще життя в Канаді.

Крім усього цього, найбільшою вартістю для неї була її родина – донька Мирна, онучка Кім та правнуки Метью і Тейлор, які відчувають її опіку навіть після її смерті. Відгомін її життя назавжди залишиться в наших серцях.

Вона пережила свою доньку Мирну Дрейк. Залишила у смутку онучку Кім Дрейк з чоловіком Бредом Вивером, правнуків Метью і Тейлор Бареі, племінника Едді та племінницю Ралдін Джексон.

Замість квітів на могилу Покійної родина просить складати пожертви на: ACE (Advocacy Centre for the Elderly) – online dоnation can be made at: www.adocacycentreelderly.org/donate.php

or The Ivan Franko Building Fund – online donations can be made at:

www.ivanfrankohomes.com/future-building.html#donations

 

Онучка Кім з чоловіком Бредом

Правнуки Метью і Тейлор