1 – Зліва направо – 1-ий ряд: Ліда Лучків (доброволець), Василь Лучків, Настя Вітковітська (доброволець); 2-ий ряд: Жанна Шишко, Інга Шишко, Микола Шишко, Аня Тарновська, Катя Тарновська (доброволець)Всі перемоги – у ваших руках!

Toronto Open Karate Turnament

9 червня в Торонто відбувся відкритий Чемпіонат з карате, в якому брали участь кращі представники різних клубів з Канади, Америки, Хорватії та інших країн.

У змаганнях виступали каратисти нашого клубу. Хочеться відзначити тих, що проявили характер, волю до перемоги, подолавши труднощі і біль, не здалися, вели бої до кінця і змогли зайняти місця на п’єдесталі кращих.

Серед дівчат віком 11-12 років відзначилася Наталя Тивиликіна, яка отримала золоту медаль за 1-ше місце (бої).

Серед хлопчиків у віці 7-8 років медаль за 1-ше місце завоював Матейко Боровик, а у віці 9-10 років медалі за 3-тє місце – Михайло Атронщиков і Денис Полютов, Стефан Ковальчук і Максим Курпіч.

2 – Василь Лучків (справа) під час поєдинкуУ старшій групі (чорні пояси) серед дівчат отримали медалі в різних категоріях за 1-ше і 2-ге місця Аня Тарновська і за 2-ге і 3-тє місця Інга Шишко (бої).

Особливо хочеться відзначити Василя Лучківа, який у своїй категорії виборов медаль за 3-тє місце, а у відкритій категорії, де зібралися кращі з кращих з різних категорій, він здобув 2-ге місце.

Вітаємо всіх учасників змагань з перемогою. Так тримати! А ті, кому не вдалося завоювати медалі тепер, пам’ятайте, що всі ваші перемоги – у ваших руках і чекають на вас у майбутньому, але готуватися до них потрібно сьогодні.

Усім вам – успіхів і гарного літнього відпочинку, який ви можете отримати у літньому таборі з карате на озері Сімко у Гакстоні. Поспішайте зареєструватися.

За додатковою інформацією телефонуйте: 416-909-4137, Жанна.