З діяльності Українського Вільного Університету


Ректор Українського Вільного Університету в Мюнхені Ярослава Мельник і директор Міжнародного Центру Перспективних Досліджень Володимир Панченко14 травня 2013 р. ректор Українського Вільного Університету в Мюнхені Ярослава Мельник і президент Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” Сергій Квіт підписали угоду про спіпрацю.

Ярослава Мельник, ректор УВУ, підкреслила важливість цієї угоди як для УВУ, так і для Києво-Могилянської Академії. На запитання, чому угоду про співробітництво Український Вільний Університет підписує саме з НаУКМА, відповіла: “І для Києво-Могилянської Академії, і для УВУ найбільшими пріоритетами є розвиток академічної науки, вільної від будь-якого ідеологічного тиску. У НаУКМА працює дуже багато цікавих науковців, які мають свої школи та ідеї, й УВУ дуже важливо мати саме таких наукових партнерів. Підписання договору – це поява нових друзів, контактів і відкриття широких обріїв. Це не підписання “формальної” угоди, яка залишиться на папері. Ми всі зацікавлені в тому, щоб наповнити цю угоду конкретним та реальним змістом”.

На зустрічі в Києво-Могилянській Академії 14 травня 2013 р., в якій також взяли участь віце-президенти та декани провідних факультетів НаУКМА, було порушено низку конкретних питань співпраці між двома університетами, зокрема щодо можливості впровадження дистанційних лекцій професорів УВУ для студентів Києво-Могилянки, обмін науковою літературою, викладачами і студентами, участь у спільних наукових проектах і конференціях, залучення професорів УВУ до співкерівництва для докторантів НаУКМА і відповідно професорів НаУКМА для докторантів УВУ, спільні маґістерські програми.

Прес-служба УВУ


PHOTO

Ректор Українського Вільного Університету в Мюнхені Ярослава Мельник і директор Міжнародного Центру Перспективних Досліджень Володимир Панченко