Шевченко здобуває для України перемогу над Швецією

Андрій Шевченко (Україна, No7) під час матчу Євро-2012 на НСК “Олімпійський” між збірними України і Швеції.

11 червня збірна України з рахунком 2:1 обіграла збірну Швеції на стадіоні НСК “Олімпійський” в Києві. Раніше збірні Англії та Франції зіграли внічию у Донецьку.

Таким чином, за підсумками матчів першого раунду збірна України стала провідником групи D.

Усі три голи були забиті у другому таймі: першими забили шведи, українцям довелося відігруватися.

Дубль у збірної України забив Андрій Шевченко. Єдиний гол у шведів забив Златан Ібрагімович, який, окрім збірної, на правах оренди грає за італійський “Мілан”.

Другий тайм матчу був значно напруженішим та динамічнішим, ніж перший. Після другого забитого українцями м’яча шведи здійснили кілька небезпечних атак. Ситуацію в деяких випадках рятувала лише майстерність воротаря Андрія П’ятова.

Перший матч у групі D завершився нічиєю. Англія зіграла із Францією 1:1.

Матч між двома збірними відбувався в Донецьку. Французька збірна володіла м’ячем приблизно 58% ігрового часу. Англійці також поступалися і за кількістю ударів у площину воріт – 1 до 5.

Перший гол забив Джолеон Лескотт, гравець англійської збірної та “Манчестер Сіті”, другим відзначився Самір Насрі зі збірної Франції, який також виступає за “Манчестер Сіті”.

До нинішнього турніру збірна Франції підійшла на піку форми: підопічні Лорана Блана не програвали більше 20 матчів поспіль.

Саме нічия фаворитів, на думку спортивних оглядачів, дозволила збірній Україні стати провідником у групі за підсумками першого раунду матчів. Утім, у збірної України попереду два надзвичайно складних матчі з командами Англії та Франції. Із французами українці грають 15 червня в Києві, а гра з Англією відбудеться 19 червня в Донецьку.