Давайте разом забезпечимо перемогу для української громади у Канаді!

Просимо кожного з Вас присвятити 6 годин Вашого часу наступного тижня для громадської роботи.

І ось чому.

За час своєї роботи в Оттаві Борис Вжесневський зробив надзвичайно багато корисного і важливого для нашої громади:

• Вніс до Парламенту Канади пропозицію закликати уряд України забезпечити вільні та справедливі вибори. Ця пропозиція була прийнята одностайно Палатою Громад 26 жовтня 2004 року.

• Ініціював термінове обговорення у Палаті Громад спроби державного перевороту в Україні силами Януковича/Кучми 24 листопада 2004 року.

• Вніс до Парламенту пропозицію засудити масові порушення на виборах в Україні. Пропозиція була прийнята одностайно Палатою Громад 25 листопада 2004 року.

• Організував, фінансував та очолив 3 канадські парламентські делегації  до України після першого та сфальсифікованого другого туру виборів для розслідування фактів фальсифікацій.

• Активно пропагував необхідність послати велику делегацію канадських спостерігачів на вибори в Україні. 500 офіційних спостерігачів від Канади поїхали на 3-й тур виборів 26 грудня 2004 року. Це була найбільша подібна делегація в історії Канади. Борис Вжесневський допоміг в усіх організаційних аспектах, щоб робота цієї делегації була успішною.

• Обстоював внесення України до списку країн, що отримують фінансування від Canadian International Development Agency (Україна – єдина європейська країна у списку).

• Забезпечив фінансування для “Клубу зустрічей” у будинку для літніх людей церкви Святого Димитрія. Ця програма покликана допомогти самотнім старшим людям у нашій громаді.

• Організував низку зустрічей між провідними українськими канадськими організаціями, канцелярією прем’єр-міністра та міністра у справах національних культур. У результаті 24 серпня 2005 року було підписано документ про інтернованих і забезпечено $2.5 мільйона на початкове фінансування освітніх та меморіальних проектів, щоб якнайбільше канадців дізнались про несправедливе інтернування канадців українського походження у 1914-1920 роках.

• Співпрацював з міністром оборони Билом Ґремом, щоб допомогти Україні якнайшвидше стати членом НАТО та проводити спільний зі Збройними Силами Канади вишкіл українських офіцерів, включно з генералами.

• Співпрацював з міністром міжнародної торгівлі Джимом Пітерсоном над відкриттям торговельного підрозділу при Канадському Посольстві в Києві.

Незалежно від Ваших переконань щодо будь-якої політичної партії у Канаді Ви мусите подумати про тих членів парламенту, які віддано працюють на користь своїх виборців. Борис Вжесневський є саме таким членом парламенту. Для всієї української громади надзвичайно важливо мати достойного представника в уряді, котрий є щирим українським патріотом та відстоює інтереси українців як у Канаді, так і в Україні. Тому так важливо, щоб ми, українці, віддали свій голос за Бориса Вжесневського незалежно від того, якій політичній партії віддаємо перевагу.

Перемога Бориса на виборах означає, що голос нашої громади буде почутий в уряді та інтереси українців будуть відстоюватись на найвищому державному рівні. 

Лише з Вашою допомогою українська громада зможе й надалі мати гідного представника в Оттаві.

Залишилося попрацювати лише 2 тижні, щоб забезпечити переобрання Бориса Вжесневського. Просимо кожного з Вас знайти один вечір, ранок чи день цього і  наступного тижня, прийти до офісу передвиборної кампанії та допомогти дзвонити по телефону, збирати голоси або ставити агітаційні плакати.

Адреса офісу:

385 The West Mall,

(один блок на південь від Burnhamthorpe Rd.)

Unit 101 & 201,

Etobicoke, ON, M9C 1E7

Tel. 416-621-1060

electborys@bellnet.ca

Телефон офісу виборчої кампанії: (416) 621-1060