Зомбовані терористи і чужі бажання


Найбільше ображає, що в інформаційній війні завжди програє той, хто мовить правду. Він обмежений, а брехун може плести все, що завгодно.

Robert Sheckley

Йосиф Сірка

-------------

Поведінка зом-бованих на Сході України, якими керують професійні російські агенти, – не має аналогів у світі. Ненависть та садистські вчинки т. зв. сепаратистів, які вони демонструють, викликає засудження не тільки в Україні, але й у всьому світі. Катування (у випадку депутата та студента у Слов’янську), а потім вбивство, захоплення европейських спостерігачів, катування та знущання над офіцерами СБУ, викрадання журналістів, захоплення будинків та спроби захопити аеропорти, військові частини, міліцейські відділи та інше безчинство є свідченням того, що це не акції “мирних протестантів”, а злочини бездушних, неморальних створінь.

Захоплення телевізійної станції показує чітко, що це не мета “мирних демонстрантів”, а мета дійсних організаторів “сепаратистського руху”. Саме телебачення в руках кремлівських брехунів є знаряддям зомбування населення, яке й досі не знає правди про мету організованої злочинної діяльності т. зв. сепаратистів. Видатний російський письменник І. Тургенєв (1818–1883) ще у ХІХ столітті твердив, що “русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем мире”. Якщо послухати сучасні російські новини по радіо, телебаченню чи почитати в російських газетах, то слова Тургенєва виявляться пророчими – вони не тільки найбільші, але й найвинахідливіші та цинічні брехуни.

Зомбовані терористи, які виховані брехливою кремлівською фашистською пропаґандою, цілковито позбулися будь-яких людських рис. Керовані російськими офіцерами-диверсантами, “сепаратисти” нагадують скоріш мусульманських бойовиків Пакистану, Афганістану чи Африки. Відсутність моралі, принципів, викрадання людей, брутальне побиття мирних демонстрантів, захоплення міжнародних спостерігачів та інших закладників, садистські вчинки “повстанців” – вказують на те, що терористи не керуються якимись ідеалами за краще життя, за соціальну справедливість, за політичні переконання. Одинока мета цих зомбі – вивішування в Україні російських прапорів та вимога приєднання до Росії. У Москві ж одиноку жінку з українським прапором через кілька хвилин її появи на вулиці арештувало кілька поліціантів!

Звірства та тортури терористів нагадують слова іншого російського письменника М. Булгакова (1891–1940), який росіян навіть не вважав народом: “Не народ, а скотина, хам, дика орда душегубів та злодіїв”. Пригляньтесь до зомбованих терористів, які навіть свої фізіономії не показують, що вони чинять з мирними демонстрантами в Донецьку, Луганську, Харкові, Одесі, – хіба вони не нагадують дику орду? А чого вже варті дії та заяви терористів у Слов’янську! Захоплення членів ОБСЄ, які приїхали в Україну, щоб допомогти дипломатично залагодити кризу, яку загострюють і провокують російські диверсанти за допомогою зомбованих і кримінальних терористів, є свідченням боротьби без правил, без моралі, без відповідальності.

Пригадується, як вчинили в Росії з терористами, які захопили закладників, – їх всіх повбивали. Зараз російські офіцери самі стають терористами в сусідній країні і отримують фінансову й моральну підтримку Кремля. Про безпоседню причетність Кремля до терористських дій на Сході України існує низка доказів, з яких “найсвіжішим” є зізнання зловленого І. Перепічаєнка, заступника самопроголошеного мера Слов’янська.

Цей молодий терорист чартерним літаком літав до Москви, де давав “правдиву картину” в інтерв’ю московському телебаченню. За дорученням керівника терористів у Слов’янську, російського громадянина Ґіркина (за кличкою Стрєлок) Перепічаєнко отримав у Москві 19 тисяч доларів та прилад для шифрованих телефонних розмов.

Дивує, що українські силовики, котрі мають моральний обов’язок не тільки дбати про безпеку населення, але й знищити терористів, які захоплюють заручників, вбивають та катують людей, дуже непрофесійно поводяться. Не слід чекати, що скаже Захід, ООН чи поки тебе застрелять, захоплять або поб’ють, але діяти в інтересах народу, закону, держави. Вже стало світовою нормою, що коли терористи не здаються, їх знищують. Українці повинні довести світові та ватажкам Кремля, що вони є і будуть господарями на своїй землі, а коли хтось так любить сусідню країну, то слід їм створити сприятливі умови для переїзду.

Щодня з вуст зомбованих терористів лунають звинувачення у фашизмі на адресу майданівців, бандерівців чи просто патріотів. Українські ЗМІ чомусь досі мало звертають увагу на те, що фашизмом тхне саме з-поза кремлівських стін, і цей сморід шириться через ґеббельську пропаґанду і зомбує майбутніх терористів на Сході та Півдні України. Гадаю, що не тільки українці, але й росіяни не ознайомлені з деталями родини нинішнього президента РФ Путіна. А шкода, бо саме ці „деталі” дали б можливість проаналізувати та зрозуміти фашистську поведінку войовничого полковника КГБ.

Польський журнал “Angora” (№31, 3.8.2003, ст. 11) помістив у рубриці “Секрети історії” статтю Й. Шанявського “Чи батько російського президента брав участь у придушенні Варшавського повстання?” (Jozef SzaniawskiCzy ojciec prezydenta Rosji bral udzial v stlumeniu Povstania Warszawskiego?”). Для українців ця стаття, зокрема, актуальна сьогодні, коли син лейтенанта 100-тисячної армії Власова, яка боролася на стороні Гітлера, звинувачує українців у фашизмі.

У статті згадана світлина, яку знайшов колишній совєтський військовий агент Володимир Резун, який 1978 р. перейшов до британської розвідки, за що його в СССР засудили до смертної кари. Зараз це широковідомий у світі автор книг Віктор Суворов, який опублікував не тільки світлину, знайдену у забороненому архіві 8-ої Британської армії. Ця світлина з серпня 1944 р., на ній троє в козацькій уніформі, один в німецькій, а один в уніформі армії Власова. Першим зліва стоїть Володимир Спірідонович Путін – батько нинішнього президента РФ.

1941 р. В. С. Путін недалеко Вітебська віддав перевагу німецькому полону, а до того часу він був офіцером НКВД. Він добровільно вступив до Російської Визвольної Армії (РОА) генерала Андрія Власова, який перейшов на сторону німців. 1945 р. Путіна, разом з іншими членами армії Власова, британці передали СССР.

Отже, яблуко не впало далеко від яблуні, син уже у 18 років пішов слідами батька, але вже під іншою назвою – КГБ. Читач може сам зважити, чи могли 4 роки на службі у фашистів залишити на батькові Путіна такий слід, через який сьогодні страждає вся Україна. Дуже можливо, що амбіційний полковник КГБ хоче перевершити таких диктаторів, як Сталін і Гітлер. Для України важливо, щоб інформувати про це своїх громадян і північних сусідів, бо старе гасло злодія “Ловіть злодія!” досі актуальне! Приглядайтесь – хто кричить “фашисти”!

Непоінформованість населення на Сході та Заході України є причиною толерування зомбованих терористичних і замаскованих банд. Україна цілковито програє у пропа-ґандивній війні, бо ж правда одна, а брехні – різноманіття. Якщо б люди були поінформовані про те, що Янукович і його банда вивезли в Росію 32 мільярди доларів – народних податків та закордонних позик, то тоді зрозуміли б, що Майдан боровся за всіх чесних. Отих мільярдів вистачило б на ремонт усіх доріг, на модернізацію шахт та індустрії, на підвищення пенсій та зарплат у всіх регіонах України!

Вже самі вимоги терористів – приєднання до Росії – є свідченням того, хто формує вимоги і для чого захоплюють адмінбудинки, міліцейські дільниці, СБУ. Їм не йдеться про якісь соціальні, політичні проблеми, про безробіття, медичну та соціальну опіку і т. п. – ні, нічого подібного. Їм йдеться про приєднання хоч частини (бо цілу не проковтне) України до Росії. Якщо ж РФ бракує людей, то краще було б звернутись до китайців – вони б могли навіть швидко кілька сотень мільйонів людей переслати як братню допомогу Путлеру.

Рада Федерації 29.4.14 ухвалила закон, що посилює кримінальну відповідальність за організацію масових заворушень та тероризм. Згідно з новим законом його порушників очікує довічне ув’язнення. Велика кара передбачена за організацію тероризму та його фінансування. Закон прийняли у Москві в той день, коли українські ЗМІ оприлюднили доказову інформацію СБУ та американського держсекретаря Дж. Керрі про те, що терористами на Донбасі, в Луганську та деінде керує Москва, а терорист І. Перепічаєнко підтвердив, що і фінансування терористів здійснює Москва.

Може, слід було б ВР України скопіювати закон РФ і прискореним темпом його схвалити, а тоді поводитись з терористами так, як роблять у РФ. В іншому разі ще довго будемо мати до діла із зомбованими терористами, які чомусь не користають з транспорту, щоб перебратися до омріяної батьківщини, але хочуть туди затягти і тих, хто хоче залишитись на землі своїх предків!

У цивілізованому світі люди вирішують проблеми демократично, тобто мирним шляхом. Терористи в Україні мирний шлях не визнають, вони у масках нападають на державні адміністрації, б’ють та вбивають демонстрантів і заручників, займаються антидержавними діями, свавільно організують референдуми, самі вирішують вже перед референдумом “волевиявлення”. Саме заборону таких дій має на увазі новий закон РФ, бо Росія не хоче такої активності терористів у себе, яку вона фінансує та організує своїми людьми в Україні.

Вчитися потрібно не тільки, як запроваджувати демократію, але й способам, як її утримати!