Іван Бейкер – людина, патріот, професіонал, політик

Іван Бейкер виступає на мітингу у підтримку ЄвромайдануВін здебільшого формувався під вливом українського патріота, дідуся Івана (по матері), який не тільки навчив любити Канаду, але й прищепив внукові прив’язаність до України. Дідусь повсякчас повчав: життя потрібно прожити так, щоб не зганьбити свого роду, досягти всього треба своєю працьовитістю, розумом, старанністю.

Виріс в унікальній двомовній родині, яка поєднала українську й англосаксонську культури, традиції, навчила цінити канадське культурне розмаїття.

Змалку не розлучався з книжкою, прагнув більше пізнати, навчитися. Підлітком захоплювався новітньою історією України, згодом – економікою. Брав активну участь у танцювальному ансамблі. Закінчив двомовну High School, українську суботню школу. Завдяки здібностям та наполегливості здобув звання Bachelor of Business Administration (Schulich School of Business, York University) і Masters of Business Administration (Tuck School of Business, Dartmouth College, USA). Став дорадником у сфері економіки й фінансування, викладачем для маґістрантів Йоркського Університету (MBA). До речі, на вибір його професії вплинув батько, успішний підприємець.

Був провідником серед школярів, студентської молоді, нині – у громадському житті. Приклад матері – редактора, громадського діяча, спонукав стати суспільно активним, відстоювати принципи, служити людям.

У політику Іван Бейкер прийшов 14-річним, коли “від дверей до дверей” агітував за батька, кандидата до федерального парламенту. Зрозумів, що як член Ліберальної партії зможе сприяти утвердженню соціальної справедливості: кращому доглядові за старшими особами та дітьми, здобуттю освіти та працевлаштуванню молодих, збереженню довкілля тощо. Головне – як через вигідне інвестування досягти економічного зростання провінції Онтаріо та добробуту її населення.

Будучи ініціативним провідником, добрим організатором, успішно очолював КУК провінції Онтаріо. Він стурбований подіями в Україні, анексією Криму. Бере активну участь в акціях на підтримку України.

Нині Іван Бейкер активно готується до виборчої кампанії: знайо-мить виборців в округу Етобіко-Центр зі своєю програмою, разом із добровольцями збирає кошти, зустрічається з провідниками організацій, авторитетними людьми тощо.

Сподіваємося, що невдовзі Іван Бейкер прийде у велику канадську політику, щоб надовго у ній залишиться. Такі високоосвічені, ініціативні й енергійні політики вкрай потрібні провінції Онтаріо. Попутного вітру в його політичні вітрила!

Підтримаймо перспективного канадського політика Івана Бейкера, колишнього голову Конгресу Українців Канади провінції Онтаріо! Будьмо активними! 

Запропонуйте йому вашу конкретну поміч! Телефонуйте: 647-98-BAKER (647-982-2537)
contactyvanbaker@gmail.com

Прийдіть до бюро кампанії:

140 La Rose Ave, Unit 11 (La Rose Plaza) Etobicoke, ON M9P 1B2
PHOTO

Іван Бейкер виступає на мітингу у підтримку Євромайдану