Псевдоферендум” на Сході

Фарс, який терористи називають референдумом, не буде мати жодних юридичних наслідків, окрім кримінальної відповідальності його організаторів. Про це 12 травня заявив виконувач обов’язків  президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

Той фарс, який терористи з сепаратистами називають референдумом, є нічим іншим, як пропагандистським прикриттям вбивств, викрадень людей, насилля та інших важких злочинів”, – сказав Турчинов.

За словами Турчинова, ці руйнівні для економіки Донецької та Луганської областей процеси, що реально загрожують життю та добробуту громадян, “інспіровані керівництвом Російської Феде-рації, мета якого – повна дестабілізація ситуації в Україні, зрив президентських виборів та повалення української влади”.

Влада буде вести діалог з тими на Сході України, хто не має крові на своїх руках і готовий відстоювати свої цілі та переконання законними засобами”, – зазначив Турчинов.

Напередодні сепаратисти на Донбасі заявили, що на так званому “референдумі” 89% громадян проголосували за державну са-мостійність самопроголошеної “До-нецької народної республіки”.