Ділимось сумною вісткою,

що 19 березня 2014 р. відійшла у вічність


св. п.

Дарія Цибульська


Дарія народжена в Івано-Франківську 1928 р.

у родині Володимира і Іванни Бриґідер.

Родина Бриґідерів переноситься 1944 р. до Відня, де Дарія вчиться на факультеті фармації Віденського Університету. У 1948 р. родина переїздить до Канади і замешкує у Торонто.

У Торонтському Університеті Дарія закінчує студії дипломом магістра

і працює як науковий дослідник при факультеті фармації. Результати своїх дослідів публікує в кількох наукових бюлетенях. Свою наукову працю Дарія завершує 1993 р. після того, як виходить на емеритуру. Відтак працює надалі як фармацевт в аптеці ще 10 років. Працю цю Дарія перериває через свою недугу. З того часу живе вже вдома,

а згодом переноситься до Дому Опіки Св. Димитрія.

У 1953 р. Дарія одружилася з Михайлом Цибульським і зі своїм мужем стала членом Свято-Миколаївської парафії. Була активною членкою парафіяльного Відділу ЛУКЖ та протягом довгих років працювала в його управі. Також співала у церковному хорі.

Дарія була дуже доброю дружиною для Михайла та чудовою мамою для своїх дітей Андрія, Мирона і Ярини, яким допомагала здобути освіту і видатне професійне звання. У Дарії є п’ятеро внуків – Марта, Анна, Олександер, Катерина і Максим.

Ми молимося, “…щоб Господь Бог оселив її в місці світлому, місці квітучому, де немає ні сліз, ні печалі, ні зітхання, лише життя безконечне”.


Вічна Їй пам’ять.