УКС подарувала Пансіонам ім. І. Франка $25,000

Член Ради Директорів Української Кредитової Спілки Володимир Кісь передає чек екзекутивному директору Пансіонів ім. Івана Франка Терені ТонковичУкраїнська Кредитова Спілка відома в українській громаді своєю жертвенністю на численні громадські проекти та фінансовою допомогою багатьом організаціям, товариствам, школам і т. п.

30 березня ц. р. ця фінансова установа черговий раз стала щедрим спонсором, подарувавши 25,000 доларів Пансіонам ім. Івана Франка.

Пансіони ім. Івана Франка є домом для понад 160 українських сеньйорів у двох приміщеннях – на 767 Royal York Road у Торонто та 3058 Winston Churchill Blvd. у Міссіссазі. Однак ще більш ніж 200 осіб чекають у черзі, щоб замешкати у Пансіонах. Тому Дирекція Пансіонів ім. Івана Франка вирішила побудувати ще одне приміщення у Міссіссазі, оскільки наявна земельна ділянка дозволяє це зробити. Щоб втілити цей амбітний проект у життя, потрібно 20 мільйонів доларів, і без підтримки громади тут не обійтися.

Рада Директорів Української Кредитової Спілки з розумінням поставилася до проекту Пансіонів ім. Івана Франка і вирішила подарувати на нього 25,000 доларів. Чек на цю солідну суму передав екзекутивному директорові Пансіонів ім. Івана Франка Терені Тонкович член Ради Директорів Української Кредитової Спілки Володимир Кісь. Також при цьому був присутній директор з маркетингу УКС Юрій Дякунчак.

Пані Тонкович подякувала від імені Дирекції, адміністрації, працівників і мешканців Пансіону за таку щедру пожертву, а присутні нагородили представників УКС теплими оплесками.PHOTO

Член Ради Директорів Української Кредитової Спілки Володимир Кісь передає чек екзекутивному директору Пансіонів ім. Івана Франка Терені Тонкович