Річні Збори Філії УНО Едмонтон

Голова Філії УНО Едмонтон Микола Воротиленко16 березня 2014 року відбулися Річні Збори Філії Українського Національного Об’єднання (УНО) Едмонтон та Братніх Організацій, до яких належать Організація Українок Канади (ОУК) і Молодь Українського Національного Об’єднання (МУНО). Збори почалися із вшанування пам’яті членів УНО, які минулого року покинули цей світ назавжди, а також героїв, що загинули у січні-лютому в Україні під час боротьби за справедливе та гідне життя.

В подальшому були складені звіти: голови Філії – Миколи Воротиленка, секретаря – Віталія Сторожука, фінансового референта – Івана Цибульського, господаря – Левка Залуцького, бібліотекаря УНО – Тамари Воротиленко, художнього керівника театру “Сузір’я” – Яни Виговської, а також голів Братніх Організацій: ОУК – Слави Йопик та співголови МУНО – Софії Семенко. У своєму виступі голова УНО привітав молодь, яка відродила МУНО в Едмонтоні, та побажав їм успіхів у праці і пообіцяв, що УНО завжди буде їх підтримувати та допомагати.

Після обговорення звітів та їх прийняття учасники зборів перейшли до наступного питання, а саме обрання Управи на 2014 рік. Нова Управа була затверджена в такому складі: голова – Микола Воротиленко, колишній голова – Юрій Йопик, заступник голови – Іван Липовик, протокольний секретар – Леся Петрів, кореспонденційний секретар – Олександра Воротиленко, скарбник – Олег Вовк, фінансовий референт – Іван Цибульський, господар – Лео Залуцький, референт казино – Микола Федчишин, представник від ОУК – голова ОУК Слава Йопик, представник від МУНО – співголова МУНО Христина Піх. Представником до Конгресу Українців Канади від Філії УНО Едмонтон було обрано Івана Липовика.

Також Українське Національне Об’єднання Едмонтону та Братні Організації прийняли резолюцію, в якій рішуче засуджують військову та інформаційну агресію Російської Федерації проти України і висловлюють свою подальшу фінансову, моральну й духовну підтримку нашим братам і сестрам в Україні! Слава Україні!

Закриття Річних Зборів відбулося спільним виконанням гімну України та завершилося святковою вечерею.


PHOTO

Голова Філії УНО Едмонтон Микола Воротиленко