Canada and Ukraine Together / Разом

28 березня відбувся благодійний концерт за участю канадських та українських артистів, кошти від якого будуть передані родинам загиблих на

Майдані

Благодійний концерт у Living Arts Centre, Mississauga

Леся Панько

----------------------

Минають сорокові дні з дня відходу у вічність Героїв Майдану, які не хотіли і не могли змиритися із нищенням людських цінностей, вони хотіли жити в демократичній країні, вони прагнули іншого життя. Залишились матері без синів, діти без батька, жінки без чоловіків...

І виникла ідея в Романа Хичія організувати концерт, а кошти від цього заходу переслати для родин загиблих героїв. Одній особі така праця не під силу, тому виявили бажання допомогти Надя Ґерелюк, Олена Галюк, Аня Яциняк, Христина Кузик, Тарас Масний, Іван Москалик і Андрій Тарасюк. Диву даєшся, як така мала горстка людей в особливо короткий час (три тижні) зуміла організувати на такому високому професійному рівні захід, який приніс такий великий успіх. А це – велика любов до України і біль в душі за тих, хто віддав життя за краще майбутнє України.

День 28 березня 2014 р., концертний зал Lіving Arts Centre у Міссіссаґа надовго залишаться у пам’яті української громади. Особливо болючими були моменти з фільму про події на Майдані під музичний супровід Мар’яни Садовської з України. Музичні виступи перепліталися з читанням про боротьбу, жертви, свободу і надію. В концерті взяли участь: Марія Бурмака з України, Капела Бандуристів Канади під керівництвом Андрія Дмитровича, Тарас Чубай і Сергій Фоменко з України, Люба Ґой, Brent Carver, Graham Greene, Mimi Kuzyk, Jackie Richardson, Joe Sealy, Lemon Bucket Orkestra, Віктор Малярек, Василь Попадюк, Дитячий хор з Гамільтону.

Д-р Ольга Богомолець з України не змогла прибути на цей концерт, але присутні мали нагоду побачити її виступ із відеозапису. Вона детально розповіла про події, які відбувалися на Майдані, – без сліз неможливо було слухати про ті сумні і жахливі хвилини.

У всі часи українська громада завжди була жертвенною – і цього разу також підтримала. Діамантовим спонсором стала родина Темертей, яка подарувала $50,000.00, платиновим – Фундація родини Ігнатович – $25,000.00. Золоті спонсори: $5,000.00 – Caravan Logistics, Роман Хичій, Ярміла Бука-Гуцуляк, Фундація ім. П. Яцика, Rodan Energy Solutions, SIR Group Inc. (John Znaczko), Les Salnick і срібні: $2,500.00 – Українська Кредитова Спілка “Будучність”, Ферма Городинського, Тарас Грицина. Загальний прихід становив понад $175,000.00.

Праця організаційного комітету є неоціненною. Низький їм уклін, нехай їхні добрі справи множаться, а пам’ять про “Небесну Сотню” нехай назавжди залишиться в українських серцях.


PHOTO

Благодійний концерт у Living Arts Centre, Mississauga