Гітлер у Кремлі, а “фашисти” в Україні

Брехня повинна бути

величезна – інакше їй

не повірять”

(Joseph Goebbels (1897 – 1945),

міністр пропаганди

нацистської Німеччини

(1939 – 1945)


Йосиф Сірка

--------------

Фашистська пропаганда імперської Москви перевершила і самого Ґеббельса. Звичайно, технологія помінялася, можливості “величезної брехні” зросли, але зросла і можливість “оголити” брехню. І саме тут надзвичайну роль виконали монахи Святої Гори, які не перестають молитися за себе та інших грішних. Якщо ж грішники виявляються невиправними, то їх виключають із Церви і проклинають.

Рідко буває, щоб світове співтовариство однозначно засудило аґресорів. У випадку аґресії Росії проти України її засудили не тільки усі члени Ради Безпеки ООН, свого ж члена РФ, але й у додаток її кревників та майже усіх членів патріаршого керівництва Російської Православної Церкви, її єпископів та визначних представників! Знаменним є той факт, що анафему у Православній Церкві їм оголосили духовні настоятелі цієї Церкви, які проживають на Святій Горі у Греції – на Афоні. Унікальність Святої Гори полягає в тому, що це одинока у світі православна республіка монахів з понад 1000-літньою історією. Свята Гора на півострові має близько 20 великих чоловічих монастирів, які вважаються школою змирення та покаяння, вона підпорядкована Константинопольському Патріархові з 1312 р.

2 березня, у перший день посту, представник монахів Афонських монастирів виступив перед камерою з великим списком російських політиків та церковних представників, де серед перших “лжепатріарх” Кирил та президент РФ Путін. Священнослужитель оголосив десяткам анафему з 19 пунктів, яка відлучає згаданих від Церкви як єретиків, непокаяних грішників, що означає для них довічне прокляття. Дивує, що досі ЗМІ мало уваги надали цьому фактові, який має величезне значення для очищення віри у Російській Православній Церкві.

Цей вчинок отців-монахів Святої Гори є дуже символічним під час російської аґресії проти України, в якій не останню роль відіграла Православна Церква Московського Патріархату, яка стала на службу не Господові, а імперському Кремлеві. Оголошення війни Путіним і Кирилом братній православній Україні було останнім пунктом, який змусив духовних отців православія вдатися до такого радикального кроку – анафеми!

Путін і його прихильники, в намірі відновлення імперії, свідомо порушили суверенітет України, який помітили у США та Європі. Мляві й повільні санкції проти Москви не зробили нічого, щоб її змусити припинити аґресію. Звичайно, прокляття Церквою атеїста Путіна не налякає, але воно покаже його справжнє обличчя православному світові! Саме оце обличчя полковника КГБ і є на чолі РФ. Путін є живим свідченням того, що колишніх КГБістів не буває! Він не здатний зрозуміти, що в Україні могло вирости ціле покоління без страху перед КГБ, і Майдан показав, що в Україні позбулися страху не тільки молоді!

У тому, що імперські ЗМІ перевершили нацистського пропагандиста Ґеббельса, є щоденні висловлювання Путіна про Україну, в якій „панують фашисти, бандерівці”. Саме оця нечувана і безпідставна брехня з вуст російського президента має відволікти увагу від головної причини непорозумінь – порушення Міжнародного права та порушення власної гарантії, яку РФ надала Україні у Будапешті!

Якщо ж Кремль так “турбується про співвітчизників”, то міг вдатися до того, щоб витягнути власне населення з болота – побудовою доріг у російські провінційні міста та села, а в Криму побічні дороги також потребують направи. Очевидячки, Путін має інше уявлення про “співвітчизників”, бо ж не їхній добробут і не вони самі його цікавлять, а територія, якої йому мало. І Гітлерові потрібні були „співвітчизники”, щоб потім поширювати територію свого “райху”, але Путін цієї лекції поразки від “собіратєля” німецьких земель не засвоїв.

Показування Януковича, мов мавпи у цирку, яка вміє прочитати заяву, є черговим доказом нереальності Путіна. Можливо, що прокляття ченців зі Святої Гори буде поштовхом навіть для атеїстів Москви до вступу на праведний шлях, бо інакше доведеться покутувати не тільки їм, але й їхнім поколінням! А фашистів слід шукати поряд із Гітлером – у Кремлі, а не у країні, де їх нема.

Відомий філософ Сергій Дацюк на сторінках “Української правди” (12.3.14) у статті “Война идентичностей в Украине и России” дав пояснення фашизму, а читач може сам зробити висновок. “Давайте приведем основные признаки фашизма (национал-социализма) в его наиболее последовательном виде. Фашизм представляет собой союз крупных монополий с государством, ориентация общества на создание колониальной империи (за счет внешних врагов), сплочение общества против этих внешних врагов для экспроприации их бизнесов и аннексии их территорий, нагнетание агрессии в обществе против внешних врагов и готовность к войне с внешними врагами, опора на полицию и армию против общественных протестов и создание военно-полицейского режима, тотальное оболванивание населения через СМИ”. Отже, шукайте фашистів там, де панує фашистська пропаганда Кремля!