Бл. п. Ярослава-Ольга

Височанська-Чабан

21.03.1934 – 06.06.2013

Бл. п. Ярослава-Ольга Височанська-Чабан відійшла у вічність по короткій недузі, прийнявши Найсвятіші Тайни та залишивши у глибокім смутку та болю мужа Михайла, з котрим прожила 51 рік, двох синів – Василя і Михайла з дружиною Уляною, внуків – Захара, Ларису і Марка та багато приятелів.

Покійна була членкою Організації Українок Канади ім. О. Басараб. Понад тридцять років була делегаткою до Національної Жіночої Ради у Монреалі, де старалась гідно та корисно репрезентувати організацію, зокрема українську справу, як з історичної, так і сьогоденної точки, запрошуючи з відповідними доповідями громадських працівників, останнім з яких був президент Світового Конгресу Українців, адвокат Евген Чолій.

Ярослава-Ольга Височанська-Чабан була вибрана делегаткою на Світовий Конгрес Українців, котрий відбувся в Києві.

Покійна старалась, де тільки могла, працювати для добра української громади, була членом-основником Клубу “Тризуб” для сеньйорів, котрий щосереди сходиться у залі церкви Успення Божої Матері, де сеньйори мають відповідну програму.

Була членом-основоположником дирекції по будові української резиденції та “Української Вілли”, де проживають наші сеньйори, виконуючи обов’язки секретаря, та допомагала в адміністрації.

Покійна ніколи не відмовлялась від праці для добра громади. Вона залишила вагомий внесок у житті української громади.

Ми у поклоні просимо Всевишнього, щоб Він прийняв душу її, де праведники спочивають!

Вічная пам’ять!


Чоловік Михайло Височанський

з родиною